Sportsmama Podbija portal FIT.PL

 

FIT.Pl: „Fitness na Facebook robi furorę. Na tym portalu społecznościowym możemy odszukać bardzo dużo profili promujących zdrowy styl życia, fitness i wiele rodzajów aktywności. Portal www.fit.pl także znalazł się w tym gronie a fan page fit.pl jest jednym z najbardziej popularnych profili fitness. Promujemy nie tylko zdrowy styl życia, ale także osoby i projekty, które w promocji aktywności mają coś ciekawego do powiedzenia i pokazania. W taki właśnie sposób pojawiła się u nas Aleksandra Rożnowska (Pierończyk), która od 8 lat jest nie tylko trenerką i instruktorką fitness, ale również szczęśliwą mamusią.

Jak sama mówi: podzielę się z Wami treningami, które możecie wspólnie wykonywać ze swoją pociechą w domu , jak również treningi na siłowni, to już dla tych mam, które potrafią znaleźć czas i wyrwać się na chwilkę z domowych pieluch”.

Ola założyła blog Sportsmama, nagrała kilka filmików, które miały motywować młode mamy do aktywności. Jeden z nich przesłała do naszej redakcji. Filmik zamieszczony 11 maja na fan page fit.pl w ciągu dwóch dni zrobił prawdziwą furorę, dotarł do blisko 74 milionów ludzi, został wyświetlony ponad 30 milionów, a ponad 615 tysięcy osób udostępniło go swoim znajomym!!!”

 

 

LINK do wywiadu: http://www.fit.pl/news/fitness/ponad-30-milionow-wyswietlen-fitness-filmiku-w-ciagu-dwoch-dni,3678,1,0.html

LINK do FILMIKU :

A w efekcie filmik zobaczyło ponad 95 MILIONÓW LUDZI!!

screenshot_2016-09-23-12-33-05-1

powrót
do listy