Renata

Witaj Olu.
Chciałam Ci bardzo podziękować za motywację i pomoc w mojej małej przemianie, która jeszcze się nie skończyła. Jestem dopiero w połowie drogi. Ćwiczę z Tobą od września 2015 od 2 tygodnia akcji Full Body Revolution. I całą akcie Niemożliwe Nie Istnieje. Może moje efekty jeszcze nie rzucają na kolana ale dla mnie są spore. Muszę przyznać ze najtrudniej było o regularne posiłki i zdrową diete i nieraz zdarzały sie wpadki ale nie przejmowałam sie tym i próbowałam dalej.

Oczywiście biorę udzial w akcji 13 Tygodni Do Lata – Zawalcz o Plażową Figurę jednak za niecały tydzien wracam do pracy i nie wiem jeszcze jak to będzie. Treningów nie odpuszcze. Trudność może pojawić się przy regularnych posiłkach w mojej pracy.

Ale mogę obiecać że napewno się nie poddam, nie teraz, nie po takim czasie walki o siebie :)

Pamietam że po ciąży wydawało mi się ze wcale tak dużo nie przytyłam. Przed ciążą moja sylwetka tez pozostawiała wiele do życzenia i nigdy nie mogłam się porządnie zebrać do ćwiczeń. Fakt ćwiczyłam przez jakiś czas z Ewą Chodakowską i nawet kupiłam książkę z ćwiczeniami i przepisami ale zapał szybko mijał.

Myślałam o ćwiczeniach po ciąży ale wiadomo z czasem krucho a ten skalpel 40 min ?, skąd ja mam wziąć 40 min. I nagle na Facebooku pojawiasz mi się Ty z filmikiem kury domowej. Wchodzę na Twój profil a tu akcja Full Body Revolution i treningi Sweet Sixteen – 16 min treningu – tyle to znajdę. I tak już zostało.

Narazie straciłam około 10 kg i 15 cm w pasie. Ale moja kondycja bardzo się poprawiła. Ćwiczenia które na początku były trudne teraz robie bez problemu.

Dziewczyny walczcie i nie poddawajcie się bo warto. Waga stoi w miejscu – wyrzućcie ja. Bez presji na spokojnie a efekty będą.

Ps. Z niecierpliwością czekam na płytkę z Twoimi treningami? wiem że to dopiero w sferze planów ale Twoja płyta będzie jedyna w swoim rodzaju ? ?❤️

Pozdrawiam Renata

Przed1
PoDSC08431 (1)

 

PrzedDSC07148
PoDSC08434

 

PrzedDSC07147
PoDSC08432

 

powrót
do listy