O mnie

Może zacznę od suchych faktów,
które są bardzo istotne w wyborze trenera

Mianowicie, przedstawię pokrótce jakie uprawnienia i szkoły ukończyłam żeby móc być trenerem ;)

 

Zacznę od samego  początku:

Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach- to tu właśnie ukończyłam studia na kierunku Fizjoterapia, jak również zdobyłam  uprawnienia Instruktora Fitness. Od zawsze było to moim marzeniem :) dlatego pierwsze kroki na AWFie poczyniłam właśnie do tego, żeby zdobyć tą licencję.

Następnie szkoliłam się w wielu szkołach, najczęściej w EMFIT w Bielsku Białej, ale również w Reebok University gdzie zdobyłam naprawdę sporą wiedzę ale przede wszystkim praktykę w byciu „fitnesską”.

Szkolenia jakie odbyłam to m.in.: step, TBC, dance, pilates , flowtonic, stretching, bodyball, aquaaerobic, mental-body, TRX, i wiele, wiele innych.

Kolejnym krokiem po kilku latach pracy jako instruktorki fitness było zdobycie kwalifikacji jako trener personalny, czyli osoby która zajmuje się klientami indywidualnie i prowadzi ich całościowo od A do Z.

Pierwszym i bardzo ważnym szkoleniem w stronę trenera personalnego było szkolenie ”Healthy Personal Trainer” – kurs trwał prawie rok, prowadzony był przez wielu zagranicznych trenerów. Jednym słowem ogromna skarbnica wiedzy.

 

 

ir2a5148

Ukończyłam również kurs Trenera Personalnego u samego Mistrza Świata Łukasza Kaźmierczaka – wiedza zdobyta u niego była stricte kulturystyczna, człowiek z ogromnym doświadczeniem i wiedzą! Polecam Każdemu :)

Jako instruktorka fitness w sumie pracowałam ok 8 lat, jako trener personalny i menager fitness ponad 5 lat.

Po urodzeniu Tymka, zostałam lekko uziemiona w domu, jak pewnie większość z Was ;) Postanowiłam wtedy zacząć dzielić się z innymi moją pasją i zachęcać świeżo upieczone mamy do aktywności i powrotu do figury sprzed ciąży. Było to po części dla Was ale i dla mnie ;) żeby nie zwariować w domu z kupkami i pieluszkami w roli głównej ;)

Na mojej stronie znajdziesz mnóstwo motywacji oraz setki treningów, które pomogą Ci w osiągnięciu wymarzonej sylwetki! Z resztą sama się przekonasz :)

A tutaj wywiad o mnie dla TVN meteo Active – poznasz mnie troszkę bliżej ;) http://tvnmeteo.tvn24.pl/wideo/sportsmama-podbija-internet-i-serca-innych-mam,1,1,1424256.html

Zapraszam

10499563_452253524946250_1412405591749408138_o

A ten filmik na pewno wyjaśni Ci pokrótce czym się zajmuję i jak ważna jest dla mnie aktywność fizyczna.
Po urodzeniu Tymka nie szukałam wymówek by nie ćwiczyć ale rozwiązań jak to zrobić by wspólnie czerpać z tego radość.